Ten przedmiot jest niedostępny. Przeglądaj podobne produkty w kategorii: Elektronika, Nakło
Elektronika Pigtail sm 9/125, lc/upc g657a2 1m – szybka dostawa lub możliwość odbioru w 39 miastach
 

Pigtail sm 9/125, lc/upc g657a2 1m – szybka dostawa lub możliwość odbioru w 39 miastach

prywatne
Dodano: 16 października 2019
|
ID oferty: 4656

PIGTAIL 9/125, LC/UPC SM G657A2 1M

Najważniejsze cechy
Typ światłowodu: jednomodowyTyp złącza: LC/PCTyp włókna światłowodowego: 9/125Średnica kabla: 0,9mmDługość: 1m

Przeznaczenie
Niska tłumienność, wysoka reflaktancjaStandardy polerowania: PCKable LSOHCeramiczna ferrula złączyZgodność z normami:ZN-O5 TP SA-044ZN-96 TP SA-07PN-EN 61754-18(U)PN-EN50377-9-1PN-EN 50377-9-2 (U)IEC 61754

Opis
Pigtaile światłowodowe to odcinki włókien światłowodowych zakończone z jednej strony złączem. Produkowane są standardowo na kablu wewnętrznym o średnicy 0.9mm lub 2.0mm. Służą do zakańczania włókien światłowodowych kabli liniowych w przełącznicach światłowodowych, gniazdach abonenckich oraz skrzynkach z polami komutacyjnymi.Tłumienność wtrąceniowa (IL)Jednomodowe 0,25 dBTłummienność odbiciowa (RL)Jednomodowe PC ≥40 dB

Twoja ocena: oceń ofertę
Ocena oferty: 0 - 0 głosów

Ogłoszenia podobne

Cena: 10 zł
Adres: Nakło, przemyski
Użytkownik: @zpasji
Powrót do góry
facebook